Novinky, aktuality

18. 06. 2014

GRILUJTE A PROVOŇTE SI LÉTO

 

Rošt na 3 ryby 25 x 27 cm je praktickým pomocníkem pro grilování ryb. Usnadní obracení a manipulaci během grilování. Grilovací pánev 31 x 3,5 cm je ideální na grilování ryb, masa i zeleniny.  Díky nepřilnavému povrchu se grilované potraviny z pánve snadno vyjímají.Zakoupíte v běžné prodejní síti nebo na www.vetroshop.cz v sekci Grily-přislušenství.

Párky i klobásy jednoduše opečete v našem kvalitním chromovém Roštu na párky o rozměrech 26 x 16,5 x 5 cm. Pro jednodušší manipulaci při přípravě masa vyzkoušejte Hranatý rošt s dřevěnou rukojetí o rozměrech 22 x 22 cm. V naší nabídce ho naleznete i v kulatém provedení o průměru 30 cm. Zakoupíte v běžné prodejní síti nebo na www.vetroshop.cz v sekci Grily-příslušenství.

 

 

Rychlé a rovnoměrné podpalování briket na základě komínové efektu, který vzniká díky otvorům umístěných na dně startéru a po jeho stranách. Komínový startér je vyrobený z ušlechtilé oceli s dřevěnou rukojetí. Umožňuje snadnou manipulaci při přesypávání uhlí do grilu. Zakoupíte v běžné prodejní síti nebo na www.vetroshop.cz v sekci Grily-příslušenství.

 

 

  

Stylové a kvalitní nerezové nářadí se Vám bude hodit při přípravě ryb, masa i zeleniny. Bude skvělým doplňkem k vašemu grilu. Sada nerezového nářadí obsahuje kartáč, kleště, obracečku a vidličku. Zakoupíte v běžné prodejní síti nebo na www.vetroshop.cz v sekci   Grily-příslušenství.