Novinky, aktuality

10. 07. 2017

Hledáme spolupracovníka na pozici PRODUKTOVÝ DESIGNER (Jirny)

Místo výkonu práce: Jirny (cca 8km od Prahy směr Hradec Králové)

HPP

Náplň práce:

Kompletní tvorba designu výrobku dle zadání (rešerše, skici, pracovní modely, 3D model, výstup pro výrobu - 3D soubory a technické výkresy).
Konstrukce obalů - tvorba layoutů pro grafické oddělení a kontrola kvality stávajících obalů.
Návrh a aplikace dekorů (grafický návrh, tvorba diecutu, kontrola vzorků), návrh jednotlivých kolekcí.
Branding produktů.
Kontrola kvality stávajících a nových produktů.
Příprava obrazových podkladů pro komunikaci s dodavatelem.
Tvorba vizualizací.
Komunikace s nákupním a grafickým oddělením a s dodavateli.
Sledování trendů v oblasti produktového designu, grafiky a obalové techniky a průzkum trhu.

Požadujeme:

SŠ / Bc. vzdělání technického nebo uměleckého směru.
Znalost 3D softwaru (např. Rhinoceros).
Znalost Adobe Illustrator, Adobe Photoshop, Adobe InDesign a uživatelská práce s MS Office.
Anglický jazyk na komunikativní úrovni.

Nabízíme:

Práce v prostředí obchodní společnosti s 20 letou zkušeností na trhu
Odpovídající finanční ohodnocení

Kontakt:

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj strukturovaný životopis k rukám p. Bronislava Jandáka, e-mail: jandak@vetroplus.cz, nebo na adresu VETRO-PLUS a.s., Družstevní 17, 250 90 Jirny

InfoBox

Kompletní nabídku firmy VETRO-PLUS a.s. najdete v internetovém obchodě VETROSHOP.