Značky - VETRO-PLUS a.s.

20. 09. 2011

Přehled značek

V tomto článku představujeme stručný přehled sortimentu a značek společnosti VETRO-PLUS a.s. Výrobky můžete vidět a samozřejmě také zakoupit v široké síti našich obchodních partnerů, nebo také v našem internetovém obchodě www.vetroshop.cz.

 

 
Kompletní sortiment domácích potřeb určených k vybavení kuchyně i jídelny. V nabídce jsou výrobky na přípravu pokrmů, vaření, pečení, výrobky určené ke stolování, ale i uchovávání potravin. V nabídce je více než 2000 položek. Každý rok je nabídka rozšířena o množství novinek.

Další informace na: www.banqueteurope.cz.

 Sortiment kvalitního skla české výroby. Sklenice jsou vyráběny v elegantních designu. Díky tvrzenému okraji jsou vhodné také do gastro provozoven.Značka HAPPY GREEN představuje nabídku sortimentu určeného především pro volný čas. Najdete zde výrobky na zahradu nebo pláž, a to zahradní houpačky, nábytek, plážová křesílka a lehátka, slunečníky, grily a mnoho dalších produktů.Značka BRILANZ představuje nejrůznější pomocníky do domácnosti. V nabídce jsou úklidové prostředky, mopy, žehlící prkna, sušáky. Z drobného sortimentu perlátory, vanové a umyvadlové špunty a podobně. SPORT WELL - to je značka produktů pro sport a fitness. Základní nabídku představují cvičební stroje - rotopedy a eliptikaly - v různých cenových hladinách. Nabídku doplňuje celá škála drobných produktů pro nejrůznější sportovní a pohybové aktivity. Značka JOY PARK bude zajímat především děti a nakonec vlastně všechny, kteří rádi tráví volný čas aktivně. V nabídce jsou nejrůznější výrobky pro relaxační sport, zábavu u vody nebo na zahradě. Například badmintonové sety, létající talíře, vodní bomby, stříkací pistole, sety branek na fotbal nebo hokej. V nabídce značky NAWALLA najdete výrobky pro milovníky cestování a campingu. Nosným sortimentem jsou relax stany a spací pytle doplněné o různé typy karimatek, nafukovacích matrací a v neposlední řadě trekingové hole. CALME - to je sortiment bytového textil. K dispozici jsou deky v mnoha gramážích, jednobarevné i v nejrůznějších dekorech. V nabídce je také plněný program vyráběný v EU. Polštáře a přikrývky jsou samozřejmě dodávány jednotlivě i v cenově výhodných setech.Doplňkový sortiment vybavení na zahradu a pro cestování. Nosnými produkty jsou zejména lampy v nejrůznějším provedení. Velmi populární solární lampy na osvětlení přístupových cest a zahrad, montážní lampa se 60ti LED diodami nebo například dynamo lampy, které oceníte na cestách, ve stanu nebo třeba jen při výpadku elektrické energie.Pod značkou BECKFORD najdete sortiment hobby nářadí pro kutily, jako jsou elektrické u AKU vrtačky, různé typy pil, opalovací pistole, brusky, čerpadla, křovinořezy, vyžínače.


Přehled značek je pouze stručnou ukázkou naší nabídky. Kompletní sortiment nabízíme našim stávajícím i potenciálním obchodním partnerům v uceleném katalogu, který Vám rádi zašleme na základě Vaší žádosti. V případě zájmu o spolupráci nebo zaslání katalogu kontaktujte naše obchodní oddělení. Kontakt naleznete zde.