Domácí potřeby, keramika, sklo, porcelán, kuchyňské potřeby

17. 07. 2012

Nápojové a užitkové sklo

Nápojové a užitkové sklo je základním sortimentem denní potřeby pro vaření a stolování.

Jen těžko si lze představit, že by v nějaké domácí či profesionální kuchyni, restauraci, jídelně, pizzerii, kavárně chyběl zástupce výrobků ze skla. Ať už se jedná o sklenice a skleničky, hrnky, talíře, skleněné misky a mísy, dózy, skleněné vázy a karafy či varné a užitkové sklo, jako jsou zapékací mísy, pekáče, konvice, patří všechny tyto výrobky mezi nepostradatelné pomocníky ke stolování,  k přípravě pokrmů či jejich skladování.

        

Výrobky z užitkového skla nabízíme jak tuzemské, tak i  zahraniční výroby. Pro ty, kdo preferují sklo české výroby, je určena kolekce výrobků pod značkou BANQUET – Crystal by Bohemia. Jedná se o kvalitní české sklo, vyráběné nejmodernější technologií výroby v prvotřídní jakosti. Tradiční česká zručnost a pečlivý výběr materiálů jsou zárukou kvality.

Kolekce sklenic BANQUET Crystal jsou navrženy v moderním designu, mají tvrzené okraje pro maximální odolnost,  jsou tudíž vhodné nejen do domácností, ale i do provozů s vysokými nároky na trvanlivost a dlouhou životnost. Samozřejmostí je možnost mytí sklenic v myčkách na nádobí. V nabídce lze vybírat ze sklenic pro každou příležitost, elegantní design sklenic s vysokým leskem uspokojí všechny náročné uživatele. Různé druhy nápojů potřebují vhodné sklo pro jejich podávání, správně zvolená sklenice dává vyniknout obsahu a umocňuje požitek při popíjení oblíbeného nápoje.


Výhody výrobků BANQUET CRYSTAL :

  • tradiční české sklo prvotřídní jakosti
  • moderní technologie výroby pro zvýšenou odolnost skla
  • tvrzený okraj pro maximální pevnost a dlouhou životnost
  • možnost mytí v myčkách na nádobí
  • vhodné pro domácí využití i gastro provozy
  • křišťálové sklo s vysokým leskem vhodné pro restaurace a hotely
  • pestrý výběr kolekcí a typů sklenic v mnoha velikostech
  

 


 

Širokou nabídku nápojového a užitkového skla, včetně českých výrobků BANQUET Crystal najdete v široké síti našich obchodních partnerů nebo zakoupíte přímo v našem internetovém obchodě Vetroshop.cz.

Aktuální katalog "Domácí potřeby" žádejte na obchodním oddělení firmy VETRO-PLUS a.s. - e-mail: info@vetroplus.cz.

Více informací ohledně českého skla BANQUET Crystal najdete na www.banquet-crystal.cz.