Camping, stany, spací pytle

25. 05. 2009

Kemping

 

 

Pokud patříte k příznivcům aktivní dovolené, jsou pro vás jako stvořené výrobky v sekci Kempink a outdoor.

Pro všechny milovníky přírody, výletů s rodinou výletů za nevšedními zážitky jsme připravili nenáročné a cenově velmi dostupné výrobky určené k trávení volného času mimo domov. V nabídce jsou zahradní stany, spací pytle (neboli spacáky) nebo potřebné karimatky či nafukovací matrace. Stany, které najdete v naší nabídce, jsou snadno složitelné, lehké a kdykoliv k dispozici. . Do vybraných typů stanů se hravě vejde celá rodina. Stanování s Vetroshop.cz je zábavné, udělejte si proto radost a pořiďte si na léto nový stan.

Chcete prožít léto v pohybu? Pořiďte si trekingové hole a vyjděte si za zajímavými turistickými zajímavostmi, historickými památkami nebo třeba jen tak do lesa. Trekingové hole jsou skvělou sportovní pomůckou pro děti i dospělé. Nejen, že se s nimi pohybujete rychleji, ale díky používání trekingových holí zapojujete při chůzi horní polovinu těla, čímž si formujete postavu a zpevňováním zádového svalstva předcházíte bolestem zad. V nabídce Vetroplus.cz najdete nejběžněji používané trekingové hole, které vás zaručeně finančně nezruinují.

V neposlední řadě najdete další výrobky vhodné ke kempování – grily, kempinkové jídelní sady /ešusy/, termosky a cestovní hrnky a podobně.

Veškeré kempingové vybavení do nabídky vybíráme tak, aby bylo cenově dostupné pro každou rodinu. Spolehnout se můžete na přesné termíny dodání. Pokud uvádíme, že je kempingové vybavení skladem, těšit se na něj můžete již do několika dní.

Vybírejte kempingové vybavení na Vetroshop.cz a prožijte své léto naplno.

 
 

Aktuální katalog "Sezóna, camping" žádejte na obchodním oddělení firmy VETRO-PLUS a.s. - e-mail: info@vetroplus.cz.