Porcelánové nádobí, jídelní soupravy, talíře z porcelánu

17. 07. 2012

Kvalitní nádobí z keramiky, keramika


Výrobky z keramiky představují tradiční sortiment na našem trhu a nemohou chybět v žádné kuchyni nebo domácnosti. Vynikající vlastnosti keramiky ji přímo předurčují k použití v kuchyni nebo při stolování. Keramika patří mezi velmi tvrdé materiály a proto dobře odoláván poškrábání. Současně má vynikající odolnost vůči teplotním šokům. Při ohřevu nebo chladnutí se nekroutí ani jinak nedeformuje. Rovněž není významně namáhána vnitřním pnutím. Keramické výrobky se dále vyznačují vysokou chemickou odolností, což znamená, že při styku s agresivními potravinami se nepoškodí vnější povrch, který by následně dále způsoboval problémy při používání čistících prostředků. Keramika je také stálobarevná, takže na rozdíl od plastů nedochází časem ke změně barvy, k vyblednutí povrchu apod. Jelikož nemá povrch glazury žádné otevřené póry, není povrchová vrstva nasákavá a zaschlé nečistoty se tak neuchytí na povrchu a výrobky z keramiky se tak velmi snadno udržují.
Naše firma je již dlouholetým dodavatelem výrobků z keramiky. V naší nabídce najdete celou škálu výrobků určených zejména ke stolování, jako jsou talíře, misky, hrnky, menážky cukřenky, mléčenky, konvice, omáčníky a keramické jídelní sady. Nebo také výrobky určené do kuchyně – pekáče a formy na pečení, dózy.

 

Velká obliba keramických talířů je dána širokou škálou nabízených barev a tvarů a velmi přijatelnou cenou. Navíc se výrobky z keramiky snadno udržují, jsou vhodné pro mytí v myčce. Samozřejmostí je možnost použití v mikrovlnné troubě. Přečtěte si výhody keramické pánve v naší recenzi.

Velkou výhodou pro zákazníka je, že výrobky jsou nabízeny „kusově“ a zákazník si tudíž může poskládat sadu přesně dle svých potřeb a přání. Kromě talířů jsou v nabídce například misky, hrnky, šálky s podšálky, konvice, cukřenky, mléčenky apod.

Široká, prakticky neomezená paleta barev, ve kterých se keramické talíře a ostatní výrobky vyrábějí, je předurčuje nejen pro použití v domácnostech, ale vhodné jsou také pro použití v gastro provozovnách a restauracích.

Keramické výrobky i další domácí potřeby naleznete v široké síti našich obchodních partnerů nebo zakoupíte přímo v našem internetovém obchodě Vetroshop.cz.

Aktuální katalog "Domácí potřeby" žádejte také na obchodním oddělení firmy VETRO-PLUS a.s. - e-mail: info@vetroplus.cz.