Novinky, aktuality

05. 08. 2011

České sklo BANQUET Crystal pro slavnostní příležitosti

Krásné, originální a obdivované – takové je české sklo. Tradice a zkušenosti českých sklářů prověřené mnoha generacemi řadí naše výrobky ze skla k absolutní světové špičce.
Po těžkém období pro české sklárny, kdy se významné podniky dostaly do krize, se začíná opět rozjíždět výroba a české sklo se vrací zpět na trh, kde svou kvalitou, krásou a moderním designem začíná opět diktovat světové trendy. Na letošním největším veletrhu spotřebního zboží v německém Frankfurtu tuzemské sklárny dokázaly, že české sklo právem patří mezi světovou elitu. Mimořádná ocenění na nejvýznamnějších světových výstavách a veletrzích dokazují, že české sklo je pojem a umění našich sklářů, brusičů, výtvarníků a rytců tvoří mistrovská díla, na která můžeme být právem hrdí.  

 


Jednoduchý, čistý design

Kolekce sklenic značky BANQUET Crystal se vyznačuje elegantním, čistým designem. Čiré hladké sklo s vysokým leskem dává vyniknout nápoji a umocní vjem pro maximální prožitek při degustaci a popíjení obzvláště u bílých a červených vín, kde se hodnotí barva a vůně. Samozřejmostí je možnost vybrat vhodný tvar sklenice a její správnou velikost.

 

Vysoká odolnost

Díky tvrzenému okraji jsou sklenice BANQUET Crystal velmi odolné, čímž tato kolekce nabízí ještě větší užitnou hodnotu. Sklenice jsou tak vhodné nejen pro slavnostní příležitosti doma u Vás doma, ale snesou také nejvyšší možné požadavky kladené na gastroprovozy, restaurace, hotely.

 

Crystal Banquet bílé víno 350 OK6

       

V nabídce najdete kolekci sklenic na různé druhy nápojů, zmínit lze např. oblíbené sklenice:

  • na bílé a červené víno
  • šampaňské
  • martini
  • whisky 
  • long drink

Díky jednoduchému, modernímu designu se sklenice zajisté stanou ozdobou každé oslavy, ať už se koná v soukromí u Vás doma nebo ve Vaší oblíbené restauraci nebo vinárně.

Sklenice BANQUET Crystal můžete kromě běžné obchodní sítě zakoupit také v našem firemním internetovém obchodě www.vetroshop.cz.