Novinky, aktuality

27. 05. 2013

Novinka - zásobník na vodu

 

  

Ačkoliv voda nepatří mezi živiny, neboť nedodává žádnou energii, její dostatečný přísun je pro správné fungování těla nezbytný. Voda je základní a nejvíce zastoupenou složkou v potravě. Je velice nutná pro správnou funkci ledvin i dalších orgánů v těle. Pomáhá vyplavovat škodlivé látky z těla.  

Nesprávný pitný režim může zapříčinit až dehydrataci, na kterou jsou velmi citlivé zejména děti. Nedostatek vody přináší různé problémy a poruchy méně i více závažné.  U novorozenců tvoří tekutiny až ¾ celkové tělesné hmotnosti. A ačkoliv se podíl vody na tělesné hmotnosti s růstem zmenšuje, přesto je její role nadále velmi důležitá.

Udržování vody v těle v rovnováze je jednou z nejdůležitějších podmínek pro správné fungování organismu. Vlivem řady metabolických procesů dochází k různě velkým ztrátám vody. Tyto ztráty je nutné denně nahrazovat, a proto je třeba přijímat tekutiny v dostatečném množství.


Praktickým pomocníkem, který pomůže zajistit, že Vaše děti budou mít vždy k dispozici dostatek tekutin, je nápojový zásobník BANQUET.

Praktický zásobník tekutin je dodáván o objemu 2,3 L , usnadňuje dodržování pitného režimu. Snadno se s ním manipuluje. Velmi jednosuše se udržuje. Zásobník na vodu je dodáván v růžové, zelené a modré barvě. Balení obsahuje samolepky s motivy zvířátek.

 

BANQUET Nápojový zásobník (dispenser) 2,3 L

  • výška: 43,2 cm
  • průměr: 17,3 cm
  • objem: 2,3 l
  • materiál: plast
  • barva: růžová, zelená, modrá