Novinky, aktuality

13. 03. 2014

Univerzální mlýnky do kuchyně

Taky rádi vzpomínáte na babiččinu vývarovou polévku s domácími nudlemi nebo na její výborné šunka fleky z domácích fleků? Nebo jste milovníkem italské kuchyně? Každý z nás si už určitě v obchodě koupil nějaké těstoviny, ale upřímně – domácím se nevyrovnají. A proto pro Vás máme šikovné pomocníky na přípravu těstovin několika druhů. Prvním pomocníkem, kterého Vám chceme nabídnout je STROJEK NA TĚSTOVINY CULINARIA. Tento strojek Vám pomůže s výrobou domácích nudlí do polévky, širších nudlí (tafliatele) nebo jen těsto protáhnete přes uhlazovací válce, nakrájíte na plátky a domácí lasagne jsou na světě. Na strojku máte možnost nastavit sílu těsta podle vaší chuti.  

  Dalším pomocníkem pro vaše kulinářské hrátky je UNIVERZÁLNÍ MLÝNEK CULINARIA na výrobu těstovin, mletí masa a přípravu klobás. S tímto mlýnkem můžete vyrobit až šest různých druhů těstovin – od nám všem známých kolínek až po fusilli, tagliatele, macceroni a neméně známé špagety. Mlýnek má ještě jednoho praktického pomocníka a to stojánek na sušení těstovin, který oceníte při přípravě špaget, tagliatel nebo delších polévkových nudlí. Každý gurmán jistě ocení luxusní chuť domácích těstovin.
A nejenom, že si vyrobíte domácí špagety, ale můžete si k nim i umlít maso na boloňskou omáčku. A když ani to rodina neocení, můžete je překvapit domácími klobáskami, které naplníte pomocí jednoho z dalších nástavců.  Tento mlýnek je právem nazýván univerzálním – ocení ho jak ženy pro přípravu italské kuchyně tak muži pro přípravu domácí sekané, karbanátků a hlavně domácích klobás. Nevěříte? Stačí jen objednat a přesvědčit se! Zakoupíte v běžné prodejní síti nebo na www.vetroshop.cz v sekci Mlýnky.