Novinky, aktuality

20. 03. 2014

Plastové dózy na potraviny

 

Plastové dózy na potraviny představují praktický a cenově dostupný způsob uchovávání potravin. Možnost využití těchto dóz je nepřeberná. Každá hospodyňka už jistě zažila chvíli, kdy jí po obědě zbývá v hrnci jedna porce jídla: A CO TEĎ? Není nic jednoduššího než vše přemístit do praktické dózy s kvalitním uzávěrem. Někdo může namítat, že vše lze uložit do lednice i v hrnci, ale dózy jsou nejen praktické pro uchování jídla, ale jejich praktičnost spočívá i v jejich skladnosti – a řekněme si upřímně lednice není nafukovací.
 
Silikonové těsnění, kterým jsou dózy opatřeny, zajišťuje jejich vzduchotěsnost, díky níž zůstávají potraviny dlouho čerstvé a neosychají. To určitě oceníte nejen v případě vařených, ale i čerstvých potravin jako jsou například uzeniny, sýry, ovoce nebo zelenina.

Potřebujete udržet potraviny v suchu a ochránit je před některými domácími škůdci jako jsou třeba moli? I pro tuto příležitost jsou naše dózy vhodné – mouka, strouhanka, cukr a spousta jiných potravin je v nich v bezpečí.

Nosíte si z domova obědy do práce, děláte dětem svačiny do školy nebo na výlety? I v tomto případě je jistě využijete.
Dózy můžete dát do mrazáku (-20 °C), mikrovlnné trouby i umývat v myčce (+95 °C).Jejich další výhodou je jednoduchý a rychlý clik systém uzávěru.Dózy se vyrábí v několika barevných kombinacích silikonového těsnění a v různých velikostech o objemu od 0,475 l do 4,5 l nebo v praktické sadě (2 x 0,475 l, 1 x 1,05 a 1 x 4,5 l).Zakoupíte v běžné prodejní síti nebo na www.vetroshop.cz v sekci Plastové dózy .